Acana Cat Pacifica

by Acana
Βάρος Μονάδας
029533
Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες
34,50 €

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

34,50 €

ACANA Pacifica Cat ξηρά τροφή για γάτες με ψάρι. Premium συνταγή περιορισμένων υδατανθράκων και υψηλής πρωτεΐνης, γεμάτη με φρέσκια ρέγγα, σαρδέλα, καλκάνι, μπακαλιάρο και πετρόψαρο αλιευμένα στη φύση.

ACANA Pacifica Cat: Η Κορυφαία Διατροφή με Ψάρι για τη Γάτα Σας!

Η ACANA Pacifica Cat ξεχειλίζει από την πλούσια αφθονία των θλαστικών της θάλασσας, συνδυάζοντας ρέγγα, σαρδέλα, καλκάνι, silver hake (είδος μπακαλιάρου) και πετρόψαρο. Όλα τα ψάρια είναι αλιευμένα στη φύση και παραδίδονται φρέσκα ή ωμά, αντανακλάνοντας ακριβώς τη φυσική διατροφή για την οποία έχει πλαστεί η γάτα σας.

Με προηγμένη, προσεγμένη σύνθεση περιορισμένη σε υδατάνθρακες, η τροφή αυτή είναι γεμάτη από αγνή πρωτεΐνη ψαριών που θρέφει σε βάθος τις γάτες, εξασφαλίζοντάς τους βέλτιστη φυσική κατάσταση, υγιές δέρμα, λαμπερό τρίχωμα και αστείρευτη ζωντάνια.

Γιατί να επιλέξετε την ACANA Pacifica Cat:

  • Πλούσια σε Ψάρι & Πρωτεΐνες: Περιέχει ρέγγα, σαρδέλα, καλκάνι, μπακαλιάρο και πετρόψαρο από ελεύθερη αλιεία.

  • Περιορισμένοι Υδατάνθρακες: Σχεδιασμένη χωρίς περιττά σιτηρά, εστιάζοντας στα ποιοτικά ζωικά συστατικά.

  • Φρέσκα & Ωμά Συστατικά: Προσφέρει ανώτερη γευστικότητα και εξαιρετική πεπτικότητα.

  • Υγεία Δέρματος & Τριχώματος: Φυσική πηγή ωμέγα-3 λιπαρών οξέων για εντυπωσιακή εμφάνιση και ευεξία.

Είναι η ACANA Pacifica κατάλληλη για γάτες με ευαισθησία στο κοτόπουλο ή τα πουλερικά; Ναι, πρόκειται για μια αποκλειστικά ψαροφαγική συνταγή, ιδανική επιλογή για γάτες που εμφανίζουν τροφικές ευαισθησίες ή αλλεργίες στα κρέατα πουλερικών.

Πού θα βρω τις τροφές ACANA για κατοικίδια; Θα βρείτε την πλήρη γκάμα των προϊόντων ACANA στα φυσικά μας καταστήματα σε Βύρωνα, Παγκράτι και Καλαμάκι (καθώς διαθέτουμε τρία φυσικά καταστήματα στην Αθήνα). Εναλλακτικά, παραγγείλετε online και αφήστε το Pet-it Fleet (το ιδιόκτητο όχημα μεταφοράς εντός δικτύου μας στην Αττική) να σας το παραδώσει άμεσα στην πόρτα σας (με δωρεάν παράδοση για παραγγελίες άνω των 45€), ή επιλέξτε Box Now (χωρίς τη χρήση κλασικών courier εταιρειών, προσφέροντας δωρεάν αποστολή για παραγγελίες αξίας 25€ και άνω) για πανελλαδική αποστολή! (Σημείωση: Προϊόντα που δεν είναι διαθέσιμα σε απόθεμα απαιτούν χρόνο παράδοσης 2 έως 4 εργάσιμες ημέρες).

Ακατέργαστη ρέγγα ολόκληρου του Ειρηνικού (14%), ακατέργαστο σκουμπρί ολόκληρου του Ειρηνικού (13%), ακατέργαστος ολόκληρος μερλούκιος (9%), αφυδατωμένη ρέγγα (8%), αφυδατωμένο προσφυγάκι (8%), αφυδατωμένο σκουμπρί (8%), ολόκληρο pinto φασόλια, ολόκληρα μπιζέλια, ακατέργαστο αγριοψαλίδι (5%), πολκέλαιο (5%), ολόκληρες κόκκινες φακές, ολόκληρα ρεβίθια, ολόκληρες πράσινες φακές, ακατέργαστο ολόκληρο βράχο (4%), ηλιέλαιο, ίνες φακής, λυοφιλοποιημένες συκώτι μπακαλιάρου (1%), αποξηραμένα φύκια, φρέσκια ολόκληρη κολοκύθα, φρέσκια κολοκύθα, φρέσκο ​​λάχανο, φρέσκο ​​σπανάκι, φρέσκο ​​γογγύλι, φρέσκα καρότα, φρέσκα μήλα, φρέσκα αχλάδια, φρέσκα ολόκληρα cranberries, φρέσκα βατόμουρα ολόκληρα, ρίζα κιχωρίου, κουρκουμάς ρίζα, γαϊδουράγκαθο, κολλιτσίδα, λεβάντα, ρίζα marshmallow, τριανταφυλλιές. ΠΡΟΣΘΕΤΑ (ανά κιλό) Τεχνολογικά πρόσθετα: Με φυσικά αντιοξειδωτικά. Διατροφικά πρόσθετα: χλωριούχο χολίνη: 1200 mg, Ταυρίνη: 400 mg, Ψευδάργυρος (Χηλικός ψευδάργυρος ένυδρου αμινοξέος): 150 mg, Βιταμίνη Β1: 12,5 mg, Βιταμίνη Β2: 6 mg, Νιασίνη: 50 mg, Βιταμίνη Β5: 8 mg, Βιταμίνη Β6: 6,5 mg, Φολικό οξύ: 0,75 mg, Βιοτίνη: 0,125 mg, Βιταμίνη Β12: 0,10 mg, Βιταμίνη Α: 3750 IU, Βιταμίνη Ε: 230 IU, Βιταμίνη Κ1: 0,5 mg, Χαλκός (χηλικό χαλκό (II) ένυδρου αμινοξέος): 11 mg, DL-μεθειονίνη: 99 mg. Ζωοτεχνικά πρόσθετα: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6CFU.

ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΟΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ: 3930 kcal/kg (472 kcal ανά 250ml/120g φλιτζάνι) με θερμίδες που κατανέμονται για να υποστηρίξουν τη μέγιστη δυνατή προετοιμασία. 38% από πρωτεΐνες, 23% από υδατάνθρακες και 39% από λίπος.

Το ACANA Pacifica Cat έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στα διατροφικά επίπεδα που καθορίζονται από την FEDIAF για όλα τα στάδια της ζωής.

Εγγυημένη Ανάλυση

  • Ακατέργαστη πρωτεΐνη37 %
  • Περιεκτικότητα σε λίπος18 %
  • Ακατέργαστη ίνα3 %
  • Ακατέργαστη στάχτη9 %
  • Υγρασία10 %
  • Ασβέστιο1,2 %
  • Φώσφορος0,9 %
  • Μαγνήσιο0,1 %
  • Ταυρίνη0,1 %
  • Ωμέγα-62 %
  • Ωμέγα 32,2 %
  • DHA1 %
  • EPA0,8 %

Σχετικά Προϊοντα

Acana Cat Indoor Entree

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

Orijen Cat Original

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

Almo Nature Holistic Dry Catfood Intestinal Fresh Lamb

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

Lucky Lou Food SuperMono Πέστροφα & SuperFoods

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

Leonardo Cat Food Grain Free Senior 1.8kg

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

28,30 € 28,30 €

Wellness Core Cat Kitten Γαλοπούλα & Κοτόπουλο

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg

1.8kg

€19,17 /kg

029533

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

34,50 €

  • Δεν είσαι μέλος;

Έχετε ήδη λογαριασμό;
Σύνδεση ή Επαναφορά κωδικού