Acana Cat Bountiful Catch

by Acana
Βάρος Μονάδας
038419
Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες
26,50 €

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

56,40 €

ACANA Bountiful Catch ξηρά τροφή για ενήλικες γάτες με ψάρι. Premium συνταγή γεμάτη με σολομό, ρέγγα και ιριδίζουσα πέστροφα σε WholePrey αναλογίες (ψάρι, όργανα και οστό) για φυσική θρέψη και ενέργεια.

ACANA Bountiful Catch: Πλούσια Διατροφή Ψαριών για Ενήλικες Γάτες!

Προσφέρετε στη γάτα σας μια τροφή που ξεχειλίζει από θρεπτικά συστατικά ολόκληρων ψαριών και χαρίστε της την αυθεντική γεύση που λαχταρά. Η ACANA Bountiful Catch είναι ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες, συνδυάζοντας ποιοτικά ψάρια από σολομό, ρέγγα και ιριδίζουσα πέστροφα.

Ακολουθώντας τις πλούσιες σε θρεπτικά συστατικά αναλογίες WholePrey (ψάρι, όργανα και οστό), η εξαιρετική αυτή συνταγή παρέχει με εντελώς φυσικό τρόπο όλα τα απαραίτητα στοιχεία που έχει ανάγκη το κατοικίδιό σας. Ενισχύει τη μυϊκή ανάπτυξη, χαρίζει λαμπερό τρίχωμα χάρη στα ωμέγα λιπαρά οξέα και διατηρεί τη γάτα σας υγιή, χαρούμενη και γεμάτη ζωντάνια.

Γιατί να επιλέξετε την ACANA Bountiful Catch:

  • Πλούσια σε Ψάρι: Περιέχει εκλεκτό σολομό, ρέγγα και ιριδίζουσα πέστροφα υψηλής βιολογικής αξίας.

  • WholePrey Αναλογίες: Συνδυάζει ολόκληρο ψάρι, όργανα και οστά για φυσική πρόσληψη θρεπτικών συστατικών.

  • Υγεία Δέρματος & Τριχώματος: Ενισχυμένη με φυσικά ωμέγα-3 και ωμέγα-6 λιπαρά οξέα για εκπληκτική λάμψη.

  • Υψηλή Πεπτικότητα & Γεύση: Ικανοποιεί ιδανικά τις διατροφικές απαιτήσεις κάθε ενήλικης γάτας.

Είναι η ACANA Bountiful Catch κατάλληλη για γάτες με ευαισθησία στα πουλερικά; Ναι, πρόκειται για μια πλούσια συνταγή αποκλειστικά με ψάρια, γεγονός που την καθιστά εξαιρετική επιλογή για γάτες που αποφεύγουν το κοτόπουλο ή άλλα κρέατα.

Πού θα βρω τις τροφές ACANA για κατοικίδια; Θα βρείτε την πλήρη γκάμα των προϊόντων ACANA στα φυσικά μας καταστήματα σε Βύρωνα, Παγκράτι και Καλαμάκι (καθώς διαθέτουμε τρία φυσικά καταστήματα στην Αθήνα). Εναλλακτικά, παραγγείλετε online και αφήστε το Pet-it Fleet (το ιδιόκτητο όχημα μεταφοράς εντός δικτύου μας στην Αττική) να σας το παραδώσει άμεσα στην πόρτα σας (με δωρεάν παράδοση για παραγγελίες άνω των 45€), ή επιλέξτε Box Now (χωρίς τη χρήση κλασικών courier εταιρειών, προσφέροντας δωρεάν αποστολή για παραγγελίες αξίας 25€ και άνω) για πανελλαδική αποστολή! (Σημείωση: Προϊόντα που δεν είναι διαθέσιμα σε απόθεμα απαιτούν χρόνο παράδοσης 2 έως 4 εργάσιμες ημέρες).

Συστατικά: Σολομός, άλευρο σολομού, γατόλευρο, πλιγούρι βρώμης, ολόκληρα μπιζέλια, γατόψαρο, ολόκληρες πράσινες φακές, ολόκληρες ρέγγες, ολόκληρα ρεβίθια, γατόψαρο, φυσική γεύση σολομού, ίνες φακής, ηλιέλαιο, πέστροφα ουράνιου τόξου, λάδι σολομού, ολόκληρα κράνμπερι, αποξηραμένα φύκια, χλωριούχο χολίνη, πρωτεϊνικός ψευδάργυρος, μικτές τοκοφερόλες (συντηρητικό), συμπλήρωμα βιταμίνης Ε, ταυρίνη, συμπλήρωμα βιταμίνης D3, οξική βιταμίνη Α, L-καρνιτίνη, DL-μεθειονίνη, πρωτεϊνικός χαλκός, νιασίνη, μονονιτρική θειαμίνη, ριβοφλαβίνη, παντοθενικό ασβέστιο, υδροχλωριδοξίνη, πυριδοξίνη φολικό οξύ, συμπλήρωμα βιταμίνης Β12, βιοτίνη, ασκορβικό οξύ (βιταμίνη C), κιτρικό οξύ (συντηρητικό), εκχύλισμα δεντρολίβανου, αποξηραμένο προϊόν ζύμωσης Lactobacillus acidophilus, αποξηραμένο προϊόν ζύμωσης Bifidobacterium animalis, αποξηραμένο προϊόν ζύμωσης Lactobacillus casei.

ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΟΥΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ: 3800 kcal/kg (433 kcal ανά φλιτζάνι 8 fl. oz), με 35% από πρωτεΐνη, 29% από υδατάνθρακες και 36% από λίπος.

Η συνταγή ACANA Bountiful Catch έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στα διατροφικά επίπεδα που καθορίζονται από τα Προφίλ θρεπτικών ουσιών τροφής για γάτες της AAFCO για όλα τα στάδια της ζωής.

Εγγυημένη Ανάλυση

  • Ακατέργαστη πρωτεΐνη (ελάχ.)33 %
  • Ακατέργαστο λίπος (ελάχ.)16 %
  • Ακατέργαστες ίνες (μέγ.)4 %
  • Υγρασία (μέγ.)10 %
  • Διαιτητικό άμυλο (μέγ.)18%
  • Ζάχαρα (μέγ.)1.2%
  • EPA (eicosapentaenoic acid) (min.)0.2 %
  • DHA (εικοσιδυαεξανοϊκό οξύ) (ελάχ.)0.28%
  • Ασβέστιο (ελάχ.)2 %
  • Φώσφορος (ελάχ.)1.4 %
  • Μαγνήσιο (ελάχ.)0.1%
  • Ταυρίνη (ελάχ.)0.1%
  • Ωμέγα-3 λιπαρά οξέα* (ελάχ.)0.8 %
  • Ωμέγα-6 λιπαρά οξέα* (ελάχ.)2.5 %
  • Σύνολο μικροοργανισμών* (ελάχ.)100mm CFU/lb

Σχετικά Προϊοντα

Leonardo Cat Food Adult Complete 32/16

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Applaws Dry Adult Food Κοτόπουλο με Σολομό

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Ambrosia Grain Free Cat Adult Sterilized Fresh Salmon & Chicken

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Leonardo Cat Food Adult Fresh Duck

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Orijen Cat Regional Red

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Ambrosia Grain Free Cat Adult Light & Sterilized Fresh Turkey & Herring

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

038419

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

041376

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

  • Δεν είσαι μέλος;

Έχετε ήδη λογαριασμό;
Σύνδεση ή Επαναφορά κωδικού