Acana Cat Homestead Harvest

by Acana
Βάρος Μονάδας
037632
Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες
26,50 €

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

56,40 €

ACANA Homestead Harvest ξηρά τροφή για ενήλικες γάτες. Premium συνταγή γεμάτη με ελευθέρας βοσκής κοτόπουλο, γαλοπούλα και πάπια σε WholePrey αναλογίες (κρέας, όργανα και χόνδρος) για ιδανική ενέργεια και υγεία.

ACANA Homestead Harvest: Φυσική Διατροφή Πουλικών για Ενήλικες Γάτες!

Προσφέρετε στη γάτα σας μια τροφή που ξεχειλίζει από ποιοτικά ζωικά συστατικά και θρέψτε την ακριβώς όπως θα το έκανε η Μητέρα Φύση. Η ACANA Homestead Harvest είναι ειδικά σχεδιασμένη για ενήλικες γάτες, προσφέροντας έναν πλούσιο συνδυασμό από ελευθέρας βοσκής κοτόπουλο, γαλοπούλα και πάπια.

Ακολουθώντας τις φυσικές αναλογίες WholePrey (κρέας, όργανα και χόνδρος), η εξαιρετική αυτή συνταγή παρέχει όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά στη φυσική τους μορφή, χωρίς περιττά πρόσθετα. Διατηρεί το κατοικίδιό σας υγιές, χαρούμενο και δυνατό, προσφέροντάς του μια ακαταμάχητη γεύση που θα λαχταρά σε κάθε γεύμα.

Γιατί να επιλέξετε την ACANA Homestead Harvest:

  • Πλούσια σε Πουλικά: Συνδυάζει κοτόπουλο, γαλοπούλα και πάπια ελευθέρας βοσκής για υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες.

  • WholePrey Αναλογίες: Περιέχει κρέας, όργανα και χόνδρο που μιμούνται τη φυσική διατροφή των προγόνων τους.

  • Ολική Ευεξία & Δύναμη: Υποστηρίζει τη μυϊκή μάζα, την υγεία του πεπτικού και τη γενικότερη ζωτικότητα της ενήλικης γάτας.

  • Ασυναγώνιστη Γευστικότητα: Ικανοποιεί ακόμα και τις πιο απαιτητικές γατούλες χάρη στα ποιοτικά φρέσκα συστατικά της.

Είναι η ACANA Homestead Harvest κατάλληλη για στειρωμένες γάτες; Ναι, αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για ενήλικες γάτες, βοηθώντας στη διατήρηση της καλής φυσικής κατάστασης και της ενέργειάς τους.

Πού θα βρω τις τροφές ACANA για κατοικίδια; Θα βρείτε την πλήρη γκάμα των προϊόντων ACANA στα φυσικά μας καταστήματα σε Βύρωνα, Παγκράτι και Καλαμάκι (καθώς διαθέτουμε τρία φυσικά καταστήματα στην Αθήνα). Εναλλακτικά, παραγγείλετε online και αφήστε το Pet-it Fleet (το ιδιόκτητο όχημα μεταφοράς εντός δικτύου μας στην Αττική) να σας το παραδώσει άμεσα στην πόρτα σας (με δωρεάν παράδοση για παραγγελίες άνω των 45€), ή επιλέξτε Box Now (χωρίς τη χρήση κλασικών courier εταιρειών, προσφέροντας δωρεάν αποστολή για παραγγελίες αξίας 25€ και άνω) για πανελλαδική αποστολή! (Σημείωση: Προϊόντα που δεν είναι διαθέσιμα σε απόθεμα απαιτούν χρόνο παράδοσης 2 έως 4 εργάσιμες ημέρες).

Φρέσκο ​​κρέας κοτόπουλου (17%), αφυδατωμένο κρέας κοτόπουλου (15%), αφυδατωμένο κρέας γαλοπούλας (13%), βρώμη ολόκληρα, ολόκληρα μπιζέλια, λίπος κοτόπουλου (7%), ολόκληρες πράσινες φακές, ολόκληρα ρεβίθια, ολόκληρες κόκκινες φακές, φρέσκο ​​κλουβί -δωρεάν αυγά (4%), φρέσκο ​​κρέας γαλοπούλας (4%), φυτικές ίνες φακής, πολκέλαιο (1%), φρέσκο ​​κρέας πάπιας (1%), χόνδρος κοτόπουλου (1%), φρέσκα εντόσθια κοτόπουλου (συκώτι, καρδιά) 1%), φρέσκα εντόσθια γαλοπούλας (συκώτι, καρδιά) (1%), αποξηραμένα φύκια, φρέσκο ​​ολόκληρο κολοκύθι, φρέσκια ολόκληρη κολοκύθα, φρέσκο ​​ολόκληρο cranberry, φρέσκο ​​ολόκληρο μύρτιλο. ΠΡΟΣΘΕΤΑ (ανά κιλό) Τεχνολογικά πρόσθετα: Με φυσικά αντιοξειδωτικά. Διατροφικά πρόσθετα: Χλωριούχος χολίνη: 1200 mg, Ταυρίνη: 400 mg. Ψευδάργυρος (Zinc chelate of amino acid hydrate): 150 mg. Βιταμίνη Β1: 25 mg, Βιταμίνη Β2: 10 mg, Νιασίνη: 50 mg, Βιταμίνη Β5: 8 mg, Βιταμίνη Β6: 7,5 mg, Φολικό οξύ: 0,75 mg, Βιοτίνη: 0,03 mg, Βιταμίνη Β12: 0,1 mg, Βιταμίνη Α: 1850 IU, Βιταμίνη D: 250 IU, Βιταμίνη Ε: 175 IU, Χαλκός (χηλικό χαλκό (II) ένυδρου αμινοξέος): 11 mg. L-καρνιτίνη: 50 mg, DL-μεθειονίνη: 99 mg. Ζωοτεχνικά πρόσθετα: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6CFU.

• ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΟΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ: 3760 kcal/kg (429 kcal ανά 250ml/114g φλιτζάνι) με θερμίδες που κατανέμονται για να υποστηρίξουν τη μέγιστη προετοιμασία. 36% από πρωτεΐνες, 28% από υδατάνθρακες και 36% από λίπος. • Το ACANA Homestead Harvest έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στα διατροφικά επίπεδα που έχουν καθοριστεί από την FEDIAF για τη Συντήρηση Ενηλίκων.

Εγγυημένη Ανάλυση

  • Ακατέργαστη πρωτεΐνη34 %
  • Περιεκτικότητα σε λίπος16 %
  • Ακατέργαστη ίνα4 %
  • Ακατέργαστη στάχτη8 %
  • Υγρασία10 %
  • Ασβέστιο1,8 %
  • Φώσφορος1,2 %
  • Μαγνήσιο0,1 %
  • Ταυρίνη0,1 %
  • Ωμέγα-62,8 %
  • Ωμέγα 30,5 %
  • DHA0,1 %
  • EPA0,1 %

Σχετικά Προϊοντα

Acana Cat Wild Prairie

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Almo Nature Holistic Dry Catfood Intestinal Fresh Lamb

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Orijen Cat Regional Red

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Leonardo Cat Food Adult Grain Free Pultry

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Lucky Lou Food Code Adult Πουλερικά & Φρέσκια Πάπια

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

Lucky Lou Food Code Adult Πουλερικά & Φρέσκος Σολομός

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€14,72 /kg

037632

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

26,50 €

4.5kg

€12,53 /kg

038058

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

56,40 €

  • Δεν είσαι μέλος;

Έχετε ήδη λογαριασμό;
Σύνδεση ή Επαναφορά κωδικού