Acana Cat Grasslands

by Acana
Βάρος Μονάδας
029388
Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες
32,00 €

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

62,00 €

ACANA Grasslands Cat ξηρά τροφή για γάτες. Premium συνταγή εμπνευσμένη από τη φύση με κοτόπουλο ελευθέρας βοσκής, πάπια, γαλοπούλα, ολόκληρα αυγά, λευκόψαρο και ορτύκι, ιδανική για ολική θρέψη και ενέργεια.

ACANA Grasslands Cat: Αυθεντική Διατροφή Πλούσια σε Πρωτεΐνες για τη Γάτα Σας!

Εμπνευσμένη από τα απέραντα λιβάδια και τις πλούσιες βόρειες λίμνες, η ACANA Grasslands Cat προσφέρει στη γάτα σας μια κορυφαία διατροφική εμπειρία που ανταποκρίνεται πλήρως στη φυσική της φύση. Μια προηγμένη συνταγή σχεδιασμένη να θρέψει το κατοικίδιό σας όπως ακριβώς οι πρόγονοί του κυνηγούσαν στην άγρια φύση.

Η εξαιρετική της σύνθεση συνδυάζει ποιοτικά ζωικά συστατικά από κοτόπουλο, πάπια, γαλοπούλα, αυγά, λευκόψαρο και ορτύκι, εξασφαλίζοντας υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες, πλούσια γεύση και όλα τα απαραίτητα θρεπτικά στοιχεία για υγεία, ευεξία και αστείρευτη ενέργεια σε κάθε στάδιο της ζωής της.

Γιατί να επιλέξετε την ACANA Grasslands Cat:

  • Πλούσια σε Ζωικές Πρωτεΐνες: Συνδυασμός από κοτόπουλο, πάπια, γαλοπούλα, αυγά, λευκόψαρο και ορτύκι.

  • Βιολογικά Αντίστοιχη Συνταγή: Σχεδιασμένη να μιμείται τη φυσική διατροφική ποικιλία των αιλουροειδών.

  • Υγεία & Ευεξία: Υποστηρίζει τη μυϊκή μάζα, το λαμπερό τρίχωμα και την καλή λειτουργία του πεπτικού.

  • Υπέροχη Γευστικότητα: Ικανοποιεί ακόμα και τις πιο απαιτητικές γάτες χάρη στην ποικιλία των φρέσκων συστατικών της.

Είναι κατάλληλη η ACANA Grasslands για όλες τις φυλές γατών; Ναι, πρόκειται για μια πλήρη και ισορροπημένη τροφή κατάλληλη για ενήλικες γάτες κάθε φυλής, προσφέροντας υψηλή διατροφική αξία.

Πού θα βρω τις τροφές ACANA για κατοικίδια; Θα βρείτε την πλήρη γκάμα των προϊόντων ACANA στα φυσικά μας καταστήματα σε Βύρωνα, Παγκράτι και Καλαμάκι (καθώς διαθέτουμε τρία φυσικά καταστήματα στην Αθήνα). Εναλλακτικά, παραγγείλετε online και αφήστε το Pet-it Fleet (το ιδιόκτητο όχημα μεταφοράς εντός δικτύου μας στην Αττική) να σας το παραδώσει άμεσα στην πόρτα σας (με δωρεάν παράδοση για παραγγελίες άνω των 45€), ή επιλέξτε Box Now (χωρίς τη χρήση κλασικών courier εταιρειών, προσφέροντας δωρεάν αποστολή για παραγγελίες αξίας 25€ και άνω) για πανελλαδική αποστολή! (Σημείωση: Προϊόντα που δεν είναι διαθέσιμα σε απόθεμα απαιτούν χρόνο παράδοσης 2 έως 4 εργάσιμες ημέρες).

Συστατικά: Πάπια χωρίς κόκαλα, κοτόπουλο χωρίς κόκαλα, αυγά, γεύμα κοτόπουλου, γεύμα γαλοπούλας, γεύμα γατόψαρου, ολόκληρες κόκκινες φακές, ολόκληρα φασόλια, λίπος πάπιας, γαλοπούλα χωρίς κόκαλα, άμυλο μπιζελιού, ολόκληρες πράσινες φακές, ολόκληρα ρεβίθια, ορτύκια, λάδι γύρης, φυσική γεύση κοτόπουλου, γεύμα πάπιας, ίνες φακής, συκώτι κοτόπουλου, καρδιά κοτόπουλου, συκώτι πάπιας, χόνδρος πάπιας, συκώτι γαλοπούλας αποξηραμένο με ψύξη, χλωριούχο χολίνη, ολόκληρα cranberries, ολόκληρη κολοκύθα, λαχανικά, καρότα, μήλα, αποξηραμένα φύκια, πρωτεϊνικός ψευδάργυρος, συμπλήρωμα βιταμίνης Ε, μικτές τοκοφερόλες (συντηρητικό), ταυρίνη, συμπλήρωμα βιταμίνης D3, οξική βιταμίνη Α, νιασίνη, μονονιτρική θειαμίνη, ριβοφλαβίνη, παντοθενικό ασβέστιο, υδροχλωρική πυριδοξίνη, φολικό οξύ, συμπλήρωμα βιταμίνης Β12, βιοτίνη, πρωτεϊνικός χαλκός, L-καρνιτίνη, DL-cormeth οξύ (βιταμίνη C), ρίζα κιχωρίου, κουρκουμάς, ρίζα sarsaparilla, ρίζα althea, τριανταφυλλιές, μούρα αρκεύθου,κιτρικό οξύ (συντηρητικό), εκχύλισμα δεντρολίβανου, αποξηραμένο προϊόν ζύμωσης Lactobacillus acidophilus, αποξηραμένο προϊόν ζύμωσης Bifidobacterium animalis, αποξηραμένο προϊόν ζύμωσης Lactobacillus casei.

ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΟΥΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ: 3850 kcal/kg (439 kcal ανά φλιτζάνι 8 fl. oz), με 37% από πρωτεΐνη, 23% από υδατάνθρακες και 40% από λίπος.

Η συνταγή ACANA Grasslands Cat έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στα διατροφικά επίπεδα που καθορίζονται από το AAFCO Nutrient Proles Food Cat for All Life Stage.

Εγγυημένη Ανάλυση

  • Ακατέργαστη πρωτεΐνη (ελάχ.)36 %
  • Ακατέργαστο λίπος (ελάχ.)18 %
  • Ακατέργαστες ίνες (μέγ.)4 %
  • Υγρασία (μέγ.)10 %
  • Διαιτητικό άμυλο (μέγ.)15%
  • Ζάχαρα (μέγ.)1.2%
  • EPA (eicosapentaenoic acid) (min.)0.1 %
  • DHA (εικοσιδυαεξανοϊκό οξύ) (ελάχ.)0.15 %
  • Ασβέστιο (ελάχ.)1.9 %
  • Φώσφορος (ελάχ.)1.3 %
  • Μαγνήσιο (ελάχ.)0.1%
  • Ταυρίνη (ελάχ.)0.1%
  • Ωμέγα-3 λιπαρά οξέα* (ελάχ.)0.8 %
  • Ωμέγα-6 λιπαρά οξέα* (ελάχ.)3 %
  • Σύνολο μικροοργανισμών* (ελάχ.)100mm CFU/lb
  • (Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium ζώο Lactobacillus casei)
  • *Δεν αναγνωρίζεται ως βασικό θρεπτικό συστατικό από τα Προφίλ Θρεπτικών Τροφίμων για Γάτες της AAFCO.

Σχετικά Προϊοντα

Almo Nature Holistic Dry Catfood Sterilised Fresh Salmon

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

Wellness Core Adult Cat Sterilized Κοτόπουλο & Γαλοπούλα

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

Leonardo Cat Food Adult Fresh Duck

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

Orijen Cat Fit & Trim

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

Platinum Meatcrisp Kitten Αποξηραμένη Ξηρά Τροφή για Γατάκια

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

Optima Nova GF Cat Rabbit & Potato

Βάρος Μονάδας 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029388

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

32,00 €

4.5kg

€13,78 /kg

037180

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

62,00 €

  • Δεν είσαι μέλος;

Έχετε ήδη λογαριασμό;
Σύνδεση ή Επαναφορά κωδικού