Natura Diet Mini Fish & Rice 3kg

by Natura Diet
Item Weight
041118
Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες
€29.90

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

€29.90

Αφυδατωμένος σολομός (14%), λίπος κοτόπουλου, ινώδη κατάλοιπα ξυγκιών χοιρινού κρέατος, ρύζι (11%), μαγιά μπύρας, ρυζάλευρο, υδρολυμένο κοτόπουλο, αναποφλοίωτο ρύζι, αφυδατωμένο μήλο (4%), εκχύλισμα krill, φυτικές ίνες, χλωριούχο κάλιο. PROHEALTH (1%): εκχύλισμα μυδιού με πράσινα χείλη, εκχύλισμα krill, αφυδατωμένο καρότο, αφυδατωμένη τομάτα, αφυδατωμένο τριφύλλι (μηδική), αφυδατωμένα φύκια, εκχύλισμα από σπόρο πικραλίδας, αφυδατωμένο μπρόκολο, εκχύλισμα από σπόρο πράσινου τσαγιού, αφυδατωμένο χαμομήλι, εκχύλισμα από εσπεριδοειδή, έλαιο από βούγλωσσο, εκχύλισμα από σπόρο ρίγανης, εκχύλισμα από σπόρο γαϊδουράγκαθου, μύρτιλλα, L-καρνιτίνη, ταυρίνη, FOS, MOS, προβιοτικά, PROSAFE COMPLEX (0.03%): αφυδατωμένο δενδρολίβανο, γαρίφαλο, φράπα και εκχύλισμα από σταφύλι, φυτικά λίπη πλούσια σε άλφα τοκοφερόλη.

  • ΚΑΘΑΡΈΣ ΠΡΩΤΕΊΝΕΣ 28 %
  • ΛΙΠΑΡΈΣ ΟΥΣΊΕΣ 18 %
  • ΚΑΘΑΡΈΣ ΊΝΕΣ 2 %
  • ΚΑΘΑΡΉ ΤΈΦΡΑ 7 %
  • ΥΓΡΑΣΊΑ 10 %

Οφέλη:

  • Υγεία των ματιών

  • Υγιείς αρθρώσεις

  • Υψηλή πεπτικότητα

  • Καθυστέρηση της γήρανσης

  • Πρόληψη γεροντικών παθήσεων

  • Ιδανικό βάρος

  • Υγιές τρίχωμα και δέρμα

  • Εντερική υγεία

  • Οδοντική υγεία

  • Ανοσοποιητικό αναμνηστικό

  • Βέλτιστη μυϊκή δραστηριότητα

  • Υποαλλεργικό

Related Products

Opti Life Puppy Maxi Chicken

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

€64.10 €64.10

Harper & Bone Adult Mini Fresh Market 2kg

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

€14.50 €14.50
  • On sale!
  • -€6.96

Carni Life Ancestral Grain Dog Food Adult Medium/Maxi Lamb & Blackberry 12kg

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

€69.60 €62.64

Black Olympus Holistic Adult Medium Chicken & Brown Rice 2kg

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

Black Olympus Holistic Adult Medium Lamb & Brown Rice 2kg

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

Optima Nova Adult Mature Chicken & Rice

Item Weight 500gr 3kg

3kg

€9,97 /kg

041118

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€29.90

  • Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password