Wellness Core Kitten Cat Γαλοπούλα & Σολομός 300gr

by Wellness Core
Item Weight
033361
Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες
€7.30

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

€26.50

Για Μικρά γατάκια από δύο Μηνών Ως Ενός έτους
Ειδικά σχεδιασμένη τροφή πλούσια σε πρωτεΐνες, χωρίς σιτηρά. Συνταγή με 55% υψηλής ποιότητας πρωτεΐνες μαζί με πλούσια θρεπτικά συστατικά, λάδι σολομού και DHΑ για ένα ιδανικό ξεκίνημα της ζωής της γάτα σας.
  • Συνταγή με 55% υψηλής ποιότητας πρωτεΐνες
  • πολύ καλά ανεκτή
  • Ξεχωριστή γεύση
  • Χορταστική χωρίς να βαραίνει

ΣΥΝΘΕΣΗ
Γαλοπούλα 26% (Νωπή Γαλοπούλα 16%, Αποξηραμένο κρέας Γαλοπούλας 10% Κοτόπουλο 21% (Νωπό Κοτόπουλο 16%, Αποξηραμένο κρέας κοτόπουλου 5% Αρακάς, Πρωτεΐνη Πατάτας, Λίπος Κοτόπουλου 6%, Γεύμα Σολομού 5%, Αποξηραμένες Πατάτες, Λιναρόσπορος με πλήρη λιπαρά, Πολτός Τεύτλων 2%, Κυτταρίνη, Λάδι Σολομού 1%, Αποξηραμένη Ρίζα Ραδικιού 0,5%, Αποξηραμένα φύκια, Yucca Schidigera.
Πρωτεΐνη45%
Ολικές λιπαρές ουσίες18%
Ολική τέφρα9%
Ολικές ινώδεις ουσίες5%
Ασβέστιο 1,7%
Φώσφορος1,6%
Νάτριο0,4%
Μαγνήσιο0,09%
Κάθε γατάκι είναι λίγο διαφορετικό, έτσι οι βέλτιστες ποσότητες διατροφής μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ηλικία, το μέγεθος, το επίπεδο δραστηριότητας, τη φυλή και το περιβάλλον. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε τις οδηγίες για τη διατροφή ως αρχική σύσταση και προσαρμόστε την κατά περίπτωση.
ΒάροςΗλικία/ΜηνώνΣίτηση
0.5 -1 kg2 - 438g
1 - 2 kg4 - 656g
2 - 3 kg6 - 878g
3 - 5 kg8 - 1087g
5 -7 kg10 - 1273g

Related Products

Amanova Grain Free Cat Adult Divine Rabbit 1.5kg

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

€23.40 €23.40

Ambrosia Grain Free Cat Adult Sterilized Fresh Salmon & Chicken 1.5kg

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

Almo Nature Dry Catfood Kitten Chicken

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

Josera Cat Food Kitten Grainfree 2kg

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

Purr & Meow Duck 1.5kg

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

€18.00 €18.00

Lucky Lou Food Code Adult Πουλερικά & Φρέσκια Πάπια 750g

Item Weight 300gr 1.75kg

300gr

€24,33 /kg

033361

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€7.30

1.75kg

€15,14 /kg

033364

Άμεση Παραλαβή/Παράδοση 1-3 ημέρες

€26.50

  • Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password