Acana Cat Wild Prairie

by Acana
Item Weight
029530
€32.00

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

€60.00

Η ACANA WILD PRAIRIE ξεχειλίζει από ελευθέρας βοσκής κοτόπουλο, γαλοπούλα και αυγά από φωλιές, αλλά και ψάρια αλιευμένα στη φύση από τις ψυχρές βόρειες λίμνες του Καναδά. Όλα παραδίδονται καθημερινά, φρέσκα σε WholePrey™ αναλογίες για φυσική θρέψη.Είναι μια συνταγή με περιορισμένους υδατάνθρακες, αλλά πλούσια σε πρωτεΐνη για να προάγει βέλτιστη κατάσταση στις γάτες όλων των φυλών και όλων των σταδίων ζωής.

Related Products

Amanova Grain Free Cat Adult Turkey Delight 1.5kg

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

€20.10 €20.10

Almo Nature Dry Catfood Chicken Anti-Hairball

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

Amanova Grain Free Cat Adult Sterilised Fish Delicacy 1.5kg

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

Lucky Lou Food SuperMono Πέστροφα & SuperFoods 750g

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

Almo Nature Dry Catfood Salmon Sterilised

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

Ambrosia Grain Free Cat & Kitten Fresh Turkey 1.5kg

Item Weight 340gr 1.8kg 4.5kg

1.8kg

€17,78 /kg

029530

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€32.00

4.5kg

€13,33 /kg

037179

Παράδοση 2 - 4 εργάσιμες ημέρες

€60.00

  • Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password